Jaké výhody Vám lokalita nabízí? 

Když člověk staví dům, koupě pozemku je třeba pořádně promyslet. Nejdůležitější je praktičnost , pohoda a příjemné okolí. Rezidence Slunečnice Vám nabízí řadu skvělých výhod, které Vám ulehčí život a zajistí Vaši spokojenost.


Výborná dostupnost

Centrum Vsetína je vzdálené 3,5 km, cesta zabere maximálně pět minut. Za dvě minuty jízdy autem se dostanete na čtyřproudovou silnici, po které již není problém se dostat kamkoliv v okolí během chvilky. 

(Rezidence je vidět přímo nad benzínovou pumpou)

Jezdíte rádi na kole? Výborně, naproti rezidenci se totiž nachází nedávno zmodernizovaná cyklostezka.Zajistíte příjemný život nejen sobě, ale i svým dětem

Bobrky jsou klidná a hlavně bezpečná lokalita. Můžete se těšit na milé a nekonfliktní sousedy. 

Je to také ideální místo pro výchovu Vašich dětí. Hlavní cesta se nachází až za hustou alejí stromů, což je pro bezpečnost velké plus. Autobusová zastávka (viz. obr.) je však vzdálená asi 200 m od rezidence, takže cestování do školy nebude žádný problém.Příroda

Pokud potřebujete být blízko města, ale panelové domy Vás uplně netáhnou, Slunečnice je pro Vás jako stvořená. Západy slunce jsou zde přímo dechberoucí a pokud jste unavení z práce, procházka v lese je ideálním a zdraví prospěšným odreagováním.

Jen si představte ty horké letní dny, které můžete strávit opalováním vedle Vašeho bazénu. 

Výborná koupě

Pozemek jako investice? Díky krásnému prostředí, skvělému umístění a ideálním podmínkám k životu je velmi pravděpodobné, že se cena těchto pozemků bude zvyšovat. 

Cena nemovitostí v průběhu let prokazatelně stoupá a to nejen proti inflaci. Je to tedy nejen ideální úložiště peněz, ale také skvělá investice. 


Vše je připraveno. Stačí jen stavět.

Elektřina, voda, kanalizace, plyn, veřejné osvětlení i zpevněná komunikace. To vše jsme ohledně pozemku již zajistili, abychom Vám to vše co nejvíce zjednodušili. 


Jistota, ochota, zkušenosti

V obchodování s nemovitostmi máme více jak patnáctileté zkušenosti, takže si s námi můžete být jistí, že vše proběhne bez problému a tak jak má. 

 


A to ještě zdaleka není to nejlepší. Neváhejte a rozklikněte si naši skvělou nabídku spolupráce.

*Pro výběr pozemku najeďte myší na "Proč zvolit Slunečnici?" v menu.