Lokalita

Rezidence Slunečnice se nachází na ideálním místě pro stavbu rodinného domu. Napojení na rychlostní komunikaci Vsetín - Valašské Meziříčí je maximálně 500m daleko, což zajišťuje každodenní klid a pohodu, není však vzdálená natolik, aby byl problém se kamkoliv ihned dostat. Navíc je lokalita napojena na cyklochodník Bobrky - Vsetín, ze kterého je možné přejet na cyklostezku "Bečva" a pokračovat na kole, bruslích nebo pěšky směrem Valašské Meziříčí nebo Velké Karlovice. V blízkosti se nachází dvě čerpací stanice PHM, sportovní centrum Bobrky (tenisové kurty, badminton, posilovna, halový fotbal, apod.), blízko máte do lesa, k řece nebo do rekreační zóny Semetín.

Centrum Vsetína je vzdálené pouhých 3,5 km, což znamená že cesta autem Vám zabere nanejvýš 5 minut.

Lokalita Vsetín, místní část Bobrky, je mírný svažitý terén situovaný na JZ, Rezidence Slunečnice se nachází mimo záplavové oblasti s dlouhou dobou slunečního svitu.


Umístění


Stavební připravenost


Rezidence Slunečnice je rozdělena na celkem 36 kompletně zasíťovaných pozemků o velikosti od 690 m2 do 1540 m2. Ceny začínají již na 900,- Kč/m2 bez DPH.

Příprava Rezidence Slunečnice zahrnuje přeložku VN, přípojky NN, dešťovou a splaškovou kanalizaci, vodovod, rozvod plynových přípojek, příjezdovou komunikaci a veřejné osvětlení. Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny přímo na nabízené stavební parcely, které budou součástí Vaší budoucí kupní smlouvy. Páteřní komunikace uvnitř RS je ve vlastnictví Města Vsetína a v současné době je ve stavu zpevněné makadamové vozovky. Po obsazení více jak poloviny pozemků město přislíbilo dobudování chodníků a asfaltového povrchu. Veřejné osvětlení je taktéž ve vlastnictví města.